Instalacje gazowe

Montowane przez nas instalacje gazowe

nie wpływają na zużycia silnika

auto-gaz-polska-łyszkowice-brzeziny-łowicz-skierniewice-strykow-100

Montaż

• Profesjonalny montaż instalacji gazowych LPG do wszystkich typów samochodów. • Serwis i regulacja prawie wszystkich typów instalacji LPG. • Podzespoły i instalacje renomowanych firm: LPGTECH, Lovato, KME, STAG. • Sekwencyjny wtrysk gazu – programowanie centralek LPG.

stag-auto-gaz-polska-łyszkowice-brzeziny-łowicz-skierniewice-strykow-100

Serwis

• Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. • Autoryzacja i homologacja instalacji LPG. • Konkurencyjne ceny, szybka fachowa obsługa.

lovato-auto-gaz-polska-łyszkowice-brzeziny-łowicz-skierniewice-strykow-100 copy

Dokumentacja

Po wykonanym montażu nasz klient otrzymuje następującą dokumentację : – książka serwisową , – książka gwarancyjną , – fakturę na montaż instalacji gazowej , – świadectwo homologacji , które pozwoli na uzyskanie wpisu o przystosowaniu auta do zasilania paliwem gazowym.

PHU AUTO-GAZ MICHAŁ KOLIS

MONTAŻ i SERWIS INSTALACJI GAZOWYCH NAJNOWSZEJ GENERACJI

Montaż instalacji gazowych jest naszą priorytetową działalnością i dołożymy wszelkich starań aby auto nam powierzone opuściło zakład z nową , bardziej ekonomiczną duszą a właściciel pojazdu był w pełni usatysfakcjonowany z jakości naszej usługi. Podchodzimy do każdego montażu w sposób indywidualny co oznacza , iż nie sami ale razem z Państwem ustalamy wszelkie jego szczegóły łącznie z obsługą serwisową i pogwarancyjną . Standardowo okres gwarancji na wykonaną przez nas usługę wynosi rok , bez limitu kilometrów.

Firma nasza wyposażona jest najnowocześniejsze komputerowe urządzenia diagnostyczne i testery do samochodowych instalacji gazowych , które pozwalają idealnie dopasować ustawienia techniczne pod kątem Państwa samochodu.

Instalacje gazowe Łyszkowice Brzeziny Łowicz Stryków Skierniewice.
Jesteś zainteresowany montażem instalacji LPGTECH, STAG, LOVATO, KME?

Zadzwoń +48 607-988-257 lub napisz do nas: biuro@autogazpolska.pl